ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Kıbrıs Nakliyat

14.03.2017

TAŞIMACILIKTA ÖNCÜ FİRMA KIBRIS NAKLİYAT

 

Kıbrıs nakliyat firmamız, kurulduğu günden bu yana temel prensiplerinden hiçbir zaman taviz vermeyerek, siz değerli müşterilerimize en güvenli ve de en kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Ülkemizde bu anlamda pek çok taşıma firmaları yer almaktadır. Ancak işini tam manası ile yerine getirenlerin yanında, bu işi baştan savma yapanlar da mevcuttur. Bu yüzden işinizi güvenilir firmalara emanet etmek son derece önem arz eden bir konu olmaktadır. Taşınma esnasında eşyalara bir zarar gelmemesi, nakliye işlemlerinin müşterilerin istediği zamanda başlayıp istediği tarihte sona ermesi gibi durumlar çok önemlidir. Bu yüzden piyasada var olan firmalar arasında çok titiz bir araştırma yapıp, iyi bir değerlendirmeye varılması gerekiyor.

 

Ulaştırma Bakanlığı’nın bizlere verdiği yetkiyi tam manası ile iş ticareti ile kullanıp, müşterilerimizi asla yarı yolda bırakmamaktayız. Başlangıçtan sona kadar, siz değerli müşterilerimin talep ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, yol haritamızı bu şekilde meydana getirmekteyiz. Kıbrıs nakliyat olarak işinde artık profesyonel bir kadroya sahip olan ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlerin ihtiyaçlarına bütün olarak cevap veriyoruz. Ücret konusu ise dünya standartları ne ise, o şekilde bir fiyat biçimi gerçekleştirmekteyiz. Eşyalara herhangi bir hasar, kırılma gibi olumsuz durumları en aza indirerek, eşyalarınıza dair bir garanti vermekteyiz. Eşyalarınızı sanki bizim eşyalarımızmış gibi son derece özen göstererek nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

 

Yıların bizlere katmış olduğu tecrübe ve deneyimli personellerimiz ilegüven içinde eşyalarınızı bizlere içiniz rahat bir biçimde emanet edebilirsiniz. Evden eve taşımacılığınsağlamış olduğu hizmetler arasında taşımacılık, ofis taşımacılığı, tekstil nakliyesi, fabrika taşıma, ambalajlama gibi pek çok hizmet sunmaktayız. İşin gerektirdiği şekilde kalitemizi, sunduğumuz hizmetle siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanarak, bulunduğumuz konumu sağlamlaştırmaktayız. Bu yolda sürekli olarak meydana gelen gelişmeleri takip ederek, bunları kendi sunduğumuz hizmette kullanarak, sizlerin yararına sunuyoruz. Böylece de müşteri sayımızı günden güne arttırmaktayız. Eğer sizler de arkanıza yaslanarak, güvendiğiniz bir firmaya bu işi teslim etmek istiyorsanız, Kıbrıs nakliyat firması olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

isteyen kişilerin birkaç gün öncesinde irtibata geçmesi doğru olacaktır.