ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Çayyolu Nakliyat

14.03.2017

Çayyolu Nakliyat

BİZ HEP BURDAYIZ

 

 

Sizler yeter ki eşyalarınızı taşıtmak isteyin. Bu konuda güvenilir, işinde uzman, müşterilerinin istek ve arzularına önem veren Çayyolu nakliyat istediğiniz her an sizlerin yanında olacaktır. Asansörlü ve sigortalı taşımacılık hizmetlerine imza atmakta olan nakliyat daha fazla kişiye bu kaliteli hizmeti duyurabilmek adına uzun mesaili çalışmalar yapmaktadır. Bünyesinde görev alan ekip işinin gerektirdiği şekilde çalışmakta olup, tüm eşyaları kendi eşyaları gibi benimseyerek hiçbir deforme oluşmadan yeni yerlerine ulaştırma çabasını göstermektedir. Paketlemelerde kullanılan ambalajlar tek kullanımlık olmakta ve bu sayede korumalarda maksimum seviyelerde olmaktadır. Özellikle de mobilya ve beyaz eşya gibi büyük ebatlara sahip olan eşyaların ambalajlamasını kaliteli naylonlar ile yaparak zarar görmelerini engellemektedir.

 

Farklı illerdeki, iş yerlerine, evlerine, ya da yazlıklarına tek parça eşyalarını ulaştırmak isteyenlerde Çayyolu nakliyat ile iletişime geçmektedir. Nakliyat araçları ile verilen adreslere ulaşarak taşınılacak olan eşyayı paketlemektedir. Sonrasında araçlarına yüklemekte ve arzu edilen zamanlarda verilen adreslere teslim etmektedir. Bunun yanı sıra sigortalı taşımacılık ta yapmakta olan nakliyat bu özel hizmet sayesinde müşterilerinin yaşayabileceği maddi zararları engellediği gibi kendisinin müşterileriyle yaşamak zorunda kalacağı tatsız olayların da önüne geçmektedir. Eşya depolama konusunda da iyi olan nakliyat kendisine güvenen ve belirli süreler eşyalarını kendilerinin muhafaza etmesini isteyen müşterilerinin eşyalarını toparlayarak bakımlı ve güvenilir olan depolarına ulaştırmaktadırlar.

 

Alınacak olan hizmetin kalitesi her daim fiyatı ile doğru orantılı olmaktadır. Ucuz hizmetlerden faydalanmak isteyenler her daim olumsuzluklar ile karşılaşmaya mahkûm olmaktadırlar. Oysaki yaptıkları ödemelerden biraz daha fazla ödemeler yapacaklarında hem kafa olarak rahat olacaklar hem de ekstra masraflar yapmak zorunda da kalmayacaklardır. Bu konuda müşterilerine her türlü garantiyi vermekte olan Çayyolu nakliyat tüm müşterilerinin eşyalarını eski yerlerinden alarak yeni yerlerine sıfır hasar ile ulaştırmaktadır. Yeniliklere ayak uyduran, işlerinin kolaylaşması ve sorunsuz gerçekleşmesi adına gerekli olan her türlü ekipmanları bünyesinde bulunduran nakliyat hizmetleri karşısında her zaman olumlu tepkiler almaktadır. Günün her saatinde kendisine ulaşım kolay olup, hizmetlerden faydalanmak isteyen kişilerin birkaç gün öncesinde irtibata geçmesi doğru olacaktır.